+38 067 411 11 00 Зворотній дзвінок
+38 067 411 11 00
Мюнхаузен 2 / Блог / ДЕ КРАЩЕ КУПИТИ 2-КІМНАТНУ КВАРТИРУ В ІРПЕНІ

ДЕ КРАЩЕ КУПИТИ 2-КІМНАТНУ КВАРТИРУ В ІРПЕНІ

06/08/2020

 

Раніше новобудови Ірпеня були одними з найбільш доступних за ціною в найближчому передмісті Києва (наприклад, на тлі Вишневого і Софіївської Борщагівки). Але в останні кілька років ситуація змінилася і ціни на квартири в Ірпені істотно виросли. Ірпінь стає одним з найбільш затребуваних передмість Києва. У цій статті ми розглянемо пропозиції 2-кімнатних квартир, які пропонуються в Ірпені.

 

Чому Ірпінь?

Для розуміння причин високого попиту на квартири в Ірпені необхідно зрозуміти, як відбувався процес забудови найближчого передмістя Києва. Розповзання Києва відбувалося за рахунок активної забудови житловими кварталами трьох умовно однорідних кластерів:

 • Найближчі міста – супутники Києва (новобудови Броварів, Борисполя, Ірпеня, Бучі, Вишгорода, Вишневого);
 • Невеликі населені пункти найближчого передмістя (новобудови на території Чайки, Чабанів, Гатного, Щасливого, Гори і т.д.);
 • Колишні колгоспні поля біля населених пунктів найближчого передмістя (як приклад можна привести новобудови біля Софіївської Борщагівки).

Міста – супутники виглядають краще за інші сегменти тому володіють власною соціально – побутовою інфраструктурою. Розвиток Ірпеня після 2008 року відбувався найбільш стрімко. Це було обумовлено:

 • наявністю величезного рекреаційного потенціалу;
 • будівництвом нової траси Новобіличі – Ірпінь по якій за 5 хвилин на автомобілі можна доїхати до околиці Києва;
 • будівництвом безлічі парків (місто по праву зараз називається містом парків);
 • реконструкцією центральної частини міста та дорожньої мережі;
 • будівництвом торгово – розважальних об’єктів;
 • розвитком соціально – побутової інфраструктури;
 • будівництво нової набережної;
 • будівництво велодоріжки між Києвом та Ірпенем;
 • перспективами подальшого будівництва Святошинсько – Броварської лінії метрополітену.

Ці фактори і призвели до того, що на сьогодні Ірпінь став одним з найбільш затребуваних передмість столиці.

 

Де купити

Місто розділене на 2 частини – західну (центр, новий центр) і східну (БМУ). В Ірпені можна виділити кілька районів де можна купити 2-кімнатну квартиру в новобудовах:

 1. Район Центрального парку (новий центр).

Біля Центрального парку розташовані кілька житлових комплексів: Чехов Парк, Сіті Парк, Центральний 2, Ютландія, Мюнхаузен 2.

 

 1. Район Водоканалу. Розташований при в’їзді в Ірпінь.

Тут розташовані ЖК Sky-2, New York Towers, Green Side, Сяйво – 2.

 

 1. Район біля вул. Новооскольської. Розташований на кордоні Ірпеня і Бучі.

У цьому районі розташовуються ЖК Синергія 3+, Річ Таун, Фортуна-2, Нові метри Park, Green Yard.

 

 1. Район парку Правика.

Тут розташовані ЖК Центральний Преміум, Royal Park, Art Residence.

 1. Район біля вулиці Вокзальної. Розташований на кордоні Бучі та Ірпеня.

У цьому районі розташовані ЖК Continent, Millennium State, Idilika, Continent Ray, Сонячна оселя.

 

 1. Східна частина міста (БМУ). Розташована з боку Варшавської траси.

Тут розташовані ЖК White House, Green Life-3, Найкращий квартал, Ібіс, Viking Home.

 

Скільки коштує 2-кім квартира в Ірпені

Ціни на 2-кімнатні квартири в Ірпені можна умовно розділити на 3 цінові діапазони:

 • нижній до 30 000 $;
 • середній (30 000 – 40 000 $);
 • верхній більше 40 000 $.

У ціновому діапазоні до 30 000 $ ви можете знайти собі 2-кімнатну квартиру в ЖК New York Towers, Ібіс, Баск @ Вілль, Green Yard, Синергія Сіті, Барвиха, Прованс-2, Олімп, Фаворит 2.

В середньому ціновому діапазоні (30 000 – 40 000 $) можна придбати 2-кімнатну квартиру в ЖК Київський, Мюнхаузен 2, Сяйво-2, Фортуна-2, Сіті Парк, Чехов Парк, Continent.

У верхньому ціновому діапазоні (понад 40 000 $) 2-кімнатні можна розглянути в ЖК Центральний Преміум, Центральний 2, Ютландія, Мюнхаузен 2, Royal Park, Art Residence.

 

 

2-кімнатні квартири в ЖК Мюнхаузен 2

Мюнхаузен 2 – комплекс сімейного формату. І це не просто слова. Тут немає мініатюрних смартів, студій і класичних однокімнатних квартир, які в основному купують під здачу або для проживання на 3-5 років. Навпаки, в Мюнхаузен-2 зроблений акцент саме на 2 – кімнатні квартири авторського планування і євродвушки для молодих сімей. У ЖК Мюнхаузен 2 є кілька типів різних євродвушек, які мають площу від 38 до 48 м2. Вартість євродвушек знаходиться в межах 24 000 – 30 000 $. 2-кімнатні квартири представлені авторськими плануваннями Бріджит і Матильда 1. Особливістю таких планувань є багатофункціональна Family – кухня, розташована по центру квартири. Також є різнобічні планування 2-кімнатних квартир – Матильда 2. Є також планування Матильда 2 з терасами. Планування Матильда додатково комплектуються системою захисту від протікання і конденсаційними котлами, які дозволяють знизити витрати на опалення до 30%. Вартість 2-кімнатних квартир в ЖК Мюнхаузен 2 знаходиться в межах 35 000 – 45 000 $.

 

У Мюнхаузен 2 велика увага приділена майбутнім експлуатаційним витратам мешканців. Тому в ЖК Мюнхаузен-2 використовується досить дорога технологія будівництва, основною перевагою якої є енергозбереження та мінімізація майбутніх експлуатаційних витрат. Чотиришарові стіни з керамічної цегли, мінеральної вати товщиною 150 мм, повітряного прошарку і фасадом з облицювальної цегли практично не мають аналогів на локальному ринку.

 

Також в комплексі велику увагу приділено шумоізоляції. У ЖК Мюнхаузен 2 вперше буде використана професійна шумоізоляція перекриттів, яка захистить вас і вашу сім’ю від ударного шуму.

 

Пам’ятайте, 2-кімнатну квартиру, як правило, купують надовго, а то і на все життя. Тому до вибору квартири необхідно підійти виважено і обдумано. Навряд чи варто орієнтуватися тільки на вартість метра. Дуже важливі місце розташування, функціональність планування, а також комфортність проживання та енергоефективність.