+38 067 411 11 00 Зворотній дзвінок
+38 067 411 11 00
Мюнхаузен 2 / Блог / Планування двокімнатної квартири «Матильда 2»

Планування двокімнатної квартири «Матильда 2»

09/06/2020

Двокімнатні квартири через свою “універсальність” стабільно є найбільш затребуваними на ринку.

Двокімнатні квартири купують:

  • батьки дітям «на виріст»;
  • молоді сім’ї, які планують поповнення;
  • сім’ї з 1 дитиною; сім’ї з 2 дітьми.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Останнім часом люди пред’являють все нові вимоги до функціоналу двокімнатних квартир. Наявність 2 повноцінних санвузлів, вбиральні, просторої кухні, тераси вже не є чимось незвичайним для двокімнатних квартир. ЖК «Мюнхаузен 2» – комплекс сімейного формату, тому в квартирографії ми зробили акцент саме на двокімнатних квартирах. У ЖК «Мюнхаузен 2» представлені найрізноманітніші планування двокімнатних квартир і є можливість підібрати двушку максимально відповідну індивідуальним потребам вашої родини.

«Матильда 2» одна з найпопулярніших планувань двокімнатних квартир в нашому комплексі. Площа квартир даного типу становить 68 – 77 м². Основні фішки “Матильда 2» – функціональність, поліпшена комплектація і економічність.

 

 

Функціональність планування

Планування є двостороннім, має простору кухню 16 м2 з еркерним панорамним вікном, включає 2 повноцінних санвузли (це означає, що в кожному можна розмістити умивальник, інсталяцію та душову кабіну або ванну) і простору засклену лоджію або балкон. Кімнати даного планування досить просторі (18 м2). Необхідно відзначити, що один із санвузлів є загальним, а інший індивідуальним і має вхід з кімнати. Деякі сім’ї воліють переобладнати один із санвузлів в гардеробну. Хол квартири досить просторий, в ньому передбачена ніша для вбудованої шафи-купе. Родзинкою даного планування є наявність квартир з власною терасою, це по суті – ваш особистий дворик, зимовий сад або місце для творчості. Отже, планування продумане до дрібниць, ми постаралися по максимуму!

«Матильда 2» відноситься до планувань покращеної комплектації. Крім системи шумоізоляції перекриттів в комплектацію квартири також входить система захисту від протікання «Аквастоп». Наявність даної системи по всіх стояках планувань «Матильда 2» гарантує захист від затоплення власникам цього планування. Також квартира комплектується економним газовим котлом конденсаційного типу, що дозволяє економити на опаленні до 30% (в залежності від конфігурації системи опалення).

 

«Матильда 2» – відмінний вибір для кожної родини на довгі роки!

Нагадаємо, що в ЖК Мюнхаузен-2 використовується досить дорога технологія будівництва – 4-шарові стіни з керамічної цегли, мінеральної вати товщиною 150 мм, повітряного прошарку і фасадом з облицювальної цегли практично не мають аналогів на локальному ринку. У концепції комплексу основний акцент ми зробили на енергозбереженні та мінімізації майбутніх експлуатаційних витрат, акустичному комфорті, а також інших системах, які забезпечать додаткову безпеку і комфорт для вас!